Back to school! Pomysły ze sklepów Home & YOU

Zobacz także:

Szkolny dzwonek tuż, tuż! Czas na wyprawkę dla małego ucznia
Trudno pożegnać się z wakacjami lecz kalendarz nieubłagalnie przypomina, że zbliża się początek roku szkolnego. To prawdziwy zawrót głowy dla wszystkich rodziców, a jednocześnie… gratka dla uczniów! Pachnące nowością zeszyty, kolorowe plecaki i przybory szkolne – sklepy oferują teraz mnóstwo gadżetów, które mają umilić czas nauki w szkole i w domu. Podpowiadamy, co skradnie serce chłopca i dziewczynki.

Dla małej księżniczki
Dziewczynki kochają koty! Plecak w kształcie tego uroczego zwierzaka i piórnik z… „kotorożcem” zachęcą każdą młodą damę do powrotu do szkoły z uśmiechem na ustach. Pamiętajmy, że dzieci uczą się nie tylko w szkole, ale również w domu. Codzienne obowiązki będą przyjemniejsze, jeżeli przestrzeń do nauki będzie przyjazna dziecku. Prosty sposób na odświeżenie wnętrza to zakup nowej pościeli lub ustawienie kolorowych przyborów na biurku. Pojemniki czy kuferki pomogą utrzymać porządek, który sprzyja nauce.

Dla małego super bohatera
„A gdy będę duży zostanę… superbohaterem!”– dlaczego, by tego nie ułatwić? Nie od dzisiaj wiadomo, że świat najlepiej podbijać z odpowiednim ekwipunkiem. Z tą myślą powstała seria Super Heroes marki home&you, a wśród niej czekają przybory szkolne, pościel i maskotki przedstawiające czwórkę superbohaterów: kota, misia, szopa i liska.


W stylu belle epoque


Dom z betonu


W Barcelonie

Biel daje poczucie przestrzeni, oddechu i świeżości. To ulubiony kolor architektki Susanny Cots, który przewija się przez większość jej projektów. W  tym domu także gra główną rolę. Zapraszamy do Barcelony!

Z widokiem na Tamizę

Ten penthouse w sercu Londynu jest uosobieniem luksusu w nowoczesnym wydaniu. Ma nie tylko pięknie zaaranżowane wnętrze czy designerskie meble, ale cudowny widok na Tamizę.

Wszystkie odcienie bluesa


DOM W HAMPTONS