W stylu belle epoque

Zobacz także

Nowy odkurzacz od Miele

Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2

Czy sprzątanie może być przyjemne? Oczywiście! Zwłaszcza, gdy użyjemy robota sprzątającego, który bez naszego udziału odkurzy dokładnie całą powierzchnię mieszkalną. Wygoda, niski poziom hałasu, a także precyzja odkurzania to podstawowe zalety najnowszych robotów sprzątających w ofercie Miele – Scout RX2 i Scout RX2 Home Vision.

Miele Scout RX2 to niezwykle skuteczny, nowoczesny robot sprzątający, którego design idealnie współgra z niewielkimi przestrzeniami pod i między meblami. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi – zaledwie 8,5 cm wysokości – dotrze do każdego zakamarka, a odporna na zarysowania i odciski palców obudowa jest wytrzymała i estetyczna.

Robot Miele wyposażony jest w zapewniający wysoką wydajność czyszczenia system Quattro Cleaning Power (4-stopniowy system sprzątania). System ten tworzą szczotki boczne, walec szczotkowy, przedni i tylny otwór ssący oraz bezszczotkowy silnik. Szczotki boczne są zamontowane na ruchomych ramionach bocznych, które wystają poza urządzenie. Pozwala to na bezproblemowe czyszczenie przestrzeni w kątach i przy brzegach. Jeśli Scout RX2 natrafi na przeszkodę, szczotki boczne cofną się.
Uzupełnienie Quattro Cleaning system w przypadku Scout RX2 stanowi inteligentna funkcja rozpoznawania rodzaju podłogi, pozwalająca na dostosowanie się urządzenia podczas jazdy do różnych rodzajów podłoża. Aby zapewnić najlepsze rezultaty sprzątania system zwiększa siłę ssania na dywanach. Jeżeli Scout RX2 najedzie na twardą podłogę, wtedy powraca do trybu oszczędnego. W ten sposób pracuje wyjątkowo wydajnie i energooszczędnie. Cena detaliczna brutto Scout RX2 – 3 299,00
Cena detaliczna brutto Scout RX2 Home Vision – 3 999,00Dom z betonu


W Barcelonie

Biel daje poczucie przestrzeni, oddechu i świeżości. To ulubiony kolor architektki Susanny Cots, który przewija się przez większość jej projektów. W  tym domu także gra główną rolę. Zapraszamy do Barcelony!

Z widokiem na Tamizę

Ten penthouse w sercu Londynu jest uosobieniem luksusu w nowoczesnym wydaniu. Ma nie tylko pięknie zaaranżowane wnętrze czy designerskie meble, ale cudowny widok na Tamizę.

Wszystkie odcienie bluesa


DOM W HAMPTONS