Dekoracyjne grzejniki JAGA

Jeśli miarą dobrego designu są prestiżowe nagrody, to grzejniki Jaga mają praktycznie wszystkie liczące się tytuły i wyróżnienia. Jeśli są nią również zachwyceni klienci, to w ilości fanów swojego wzornictwa Jaga nie zostawia miejsca dla konkurencji.

Multi Cooker MIELE

Wyjątkowy styl, wyjątkowa funkcjonalność, wyjątkowe urządzenia – Miele przedstawia Range Cooker

Dywany MOOQO

Rzeczy do domu, które jednocześnie są przydatne i pełnią funkcję dekoracji zawsze są pożądane. Idealnym przykładem są dywany. Wielorakie ich zastosowanie odkryto już około tysiąca lat temu w Azji Środkowej. Koczownicy potrzebowali czegoś wygodniejszego w użyciu i w ochronie przed chłodem niż kożuch. Ponadto szybko zauważyli, że dywany dodatkowo stanowią wspaniałą dekorację namiotów. Pomimo upływu tak długiego czasu, dalej pełni on te same funkcje: położony na podłodze przyjemnie ogrzewa nam stopy oraz sprawia, że wnętrze od razu nabiera przytulniejszego charakteru i staje się atrakcyjniejsze w odbiorze.

Nowa kolekcja Arendal BRW

Połączenie bieli i elementów drewnianych to wyróżnik najnowszej kolekcji Arendal od Black Red White. System to udany mariaż stylu skandynawskiego z lekką nutą nowoczesności. W całej linii można znaleźć komodę, szafkę RTV, dwie witryny i półkę, którymi można zaaranżować pokój dzienny oraz jadalnię.

Nowa pralka marki Candy

Włoska marka Candy ponownie wytycza nową granicę w świecie prania. Na targach IFA 2017 zaprezentuje Biancę – pierwszą intuicyjną i inteligentną pralkę wyposażoną w zestaw zaawansowanych funkcji, lecz jednocześnie łatwą w użyciu. Bianca to wydajność mycia klasy A, prosty i intuicyjny interfejs oraz autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem.

Aranżujemy pokój ucznia 

Pokoje dziecięce to miejsca, w których pociechy nie tylko się uczą, ale również spędzają wolne chwile oddając się beztroskiej zabawie lub wypoczywając. Powinniśmy to uwzględnić podczas aranżacji wnętrz tego typu, wydzielając w nich osobną strefę do nauki, osobną do relaksu. Pamiętać powinniśmy również o tym, że dzieci bardzo szybko rosną, a co za tym idzie - zmieniają się ich potrzeby oraz zainteresowania, więc także ich pokoje będą musiały z biegiem czasu ulegać metamorfozom. Ponadczasową bazą do zmiany wystroju uczniowskich wnętrz będą dębowe podłogi DLH pochodzące z kolekcji DECO LINE. A czego jeszcze nie może zabraknąć w takich stylizacjach?