Oras Esteta Wellfit, czyli czuj się dobrze we własnym ciele

Piękne, wysportowane i zdrowe ciało to cel, do którego dąży wielu z nas. I nie chodzi tu tylko o widoczną z daleka muskulaturę, ale o dobre samopoczucie i świadomość dbania o siebie. A żeby dobrze czuć się w swojej skórze nie trzeba wychodzić z domu. Zaawansowana technologia pozwala nam cieszyć się relaksującymi zabiegami odnowy ciała w swoich czterech ścianach.
Już niedługo w ofercie firmy Oras pojawi się bateria natryskowa, która zrewolucjonizuje dotychczasowe pojmowanie prysznica. Jej funkcjonalności będą szczególnie atrakcyjne dla osób uprawiających sport i dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu po ciężkim, wymagającym dniu – zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Siła wody
Nie od dziś wiadomo, że w wodzie drzemie ogromna siła. Moc tę postanowiła wykorzystać firma Oras, tworząc Oras Esteta Wellfit - nową baterię natryskową z deszczownicą. Z pozoru tradycyjny model natrysku, kryje w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania. Za pomocą jednego przycisku można wybrać jeden z trzech programów i sprawić sobie profesjonalny zabieg hydroterapii polegający na naprzemiennym traktowaniu swojego ciała ciepłymi i zimnymi strumieniami. W zależności od wybranego trybu, zabieg może przybierać charakter regenerujący (RECOVER), relaksujący (RELAX) lub dodający energii (RELOAD). Każdy z programów został niezwykle starannie zaprojektowany po to, by pozytywnie oddziaływał na ciało a efekty były odczuwalne. Poszczególne tryby rozpoczynają się krótkimi sekwencjami, by ciało łagodnie przystosowywało się do zmian temperatury wody. Oras Esteta Welfit wspomaga aktywny styl życia a zabieg ciepłą i zimną wodą koi i regeneruje mięśnie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie, poprawiając nastrój.

Technologia ukryta
Nową Oras Estetę wyróżnia przede wszystkim minimalistyczny i bardzo elegancki design. Bateria natryskowa idealnie komponuje się z kabiną walk-in, tworząc tym samym niezwykle modną i komfortową przestrzeń pod prysznicem. Model składa się z dużej deszczownicy, dzięki której strumień wody starannie pokrywa całe ciało, przestronnej, szklanej półki na akcesoria i nowego natrysku ręcznego Oras Hydractiva, który może posiadać aż 3 różne rodzaje strumienia. Oras Esteta może być wyposażona w specjalny przycisk Wellfit znajdujący się na panelu, który uruchamia program odnowy ciała. Aby uruchomić tę funkcjonalność baterii natryskowej należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez jedną, dwie lub trzy sekundy. Wyłączenie danego programu następuje przez ponowne naciśnięcie tego przycisku.