Perfect SPA Awards 2020 rozdane!

11. Gala Perfect SPA Awards 2020 pełna gwiazd i najpiękniejszych SPA. Kto otrzymał Polskie Oskary SPA & Wellness? A kto dostał „Klucze do Edenu?” Wśród wyróżnionych największy Park Wodny w tej części Europy, który właśnie otwiera swoje podwoje pod Warszawą…

Gala Perfect SPA Awards 2020 za nami! W Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski) w Warszawie na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd. Scena w Sali Kolumnowej wprost błyszczała od ich blasku. Znane z pierwszych stron gazet gwiazdy kina, teatru, telewizji i tańca wręczały nagrody. Niekwestionowanymi gwiazdami tego wieczoru byli laureaci konkursu Perfect SPA Awards 2020, właściciele i dyrektorzy najlepszych hoteli i day SPA, którzy odbierali nagrody. Największym gwiazdorem wieczoru okazał się zaś mistrz ceremonii Conrado Moreno, który wspierany przez licznie zgromadzonych na sali gości (ok. 250 osób) w sposób mistrzowski przeprowadził nas przez wszystkie konkursowe kategorie. A było ich sporo. W tym roku bowiem po raz pierwszy wręczono nagrody nie tylko najlepszym obiektom, ale też wyróżniającym się markom kosmetyków profesjonalnych oraz dystrybutorom urządzeń kosmetycznych. Wyjątkowe nagrody – „Klucze do Edenu” trafiły zaś do rąk osób, które od lat przyczyniają się do rozwoju rynku SPA i Wellness, a dzięki temu dbają o nasze zdrowie, kondycję i urodę.Plejada Gwiazd Perfect SPA Awards 2020

5 lutego, na czerwonym dywanie w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie, podczas finałowej gali 11. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 pojawiła się prawdziwa plejada Gwiazd. Laureatom statuetki i dyplomy wręczali m.in.: Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Izabela Bujniewicz, Monika Dryl, Anna Głogowska, Paulina Holtz, Anna Korcz, Jarosław Kret, Jakub Kucner, Dominika Łakomska, Agnieszka Mrozińska, Andrzej Nejman, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Przybysz, Elżbieta Romanowska, Milena Rostkowska-Galant, Ewelina Ruckgaber, Łukasz Strzałka.

Gala Perfect SPA Awards 2020 5954 low

Gala Perfect SPA Awards 2020

Coroczny finał Konkursu jest okazją do promowania prozdrowotnych zachowań i wskazywania takich elementów stylu życia wellness jak dieta, ruch, wypoczynek, redukcja stresu, które trwale podnoszą jakość życia. Jedną z form popularyzacji stylu wellness jest organizowany od lat konkurs Perfect SPA Awards – niezależna inicjatywa, promująca hotele SPA i Day SPA w Polsce i za granicą. W głosowaniu biorą udział zarówno klienci – goście obiektów SPA i wellness, jak i Kapituła Ekspertów, powoływana spośród konsultantów rynku SPA, przedstawicieli branży i mediów. Do konkursów Perfect SPA Awards i Perfect SPA International zgłoszono w tej edycji 250 obiektów SPA, w tym 180 polskich i 70 zagranicznych – powiedziała Katarzyna Sołtyk, organizatorka projektu Perfect SPA Awards.

PerfectSPA INTERNATIONAL 2020

PERFECT SPA INTERNATIONAL

Od 5 lat polscy turyści i bywalcy hoteli SPA & Wellness wybierają najlepsze uzdrowiska i hotele za granicą. Konkurs Perfect SPA International z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W pierwszej edycji w głosowaniu brało udział 10 tys. osób, w tym roku było ich już ponad 40 tys. Wśród obiektów zagranicznych nagrodzone zostały:

Hotel Barcelo Asia Gardens & Thai SPA – Perfect SPA Hotel w Hiszpanii
Resort Mark Brandenburg w Brandenburgii – Perfect SPA Hotel w Brandenburgii
Alpeiner Nature Resort Tirol w Austrii – Perfect SPA Hotel w Austrii

Perfect SPA International

W trwającym 8 miesięcy głosowaniu internetowym organizowanym przez Magazyn EDEN, a odbywającym się na portalu SPAeden.pl, wzięło udział prawie 41 tys. osób.

PERFECT SPA AWARDS – LISTA POLSKICH LAUREATÓW:

Najlepszy Hotel SPA w Polsce – Best SPA Hotel in Poland 2020

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej

Nagrodę główną i tytuł Best SPA in Poland otrzymał Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Na scenie pojawili się Katarzyna Dziubasik, Manager SPA Sielsko Anielsko i Pan Paweł Dziubasik – Dyrektor Hotelu Bania, który za to wyjątkowe wyróżnienie dziękował po góralsku.

Gala Perfect SPA Awards 2020 - Nagroda Best SPA Hotel in Poland 2020

Pełną listę obiektów rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland można znaleźć TUTAJ.

Nagroda Specjalna – Best SPA Investor
dla
Park of Poland i Suntago Water Park

Nagrodę specjalną Best SPA Investor z rąk Jacka Janowskiego, Dyrektora Polskiej Organizacji Turystycznej, odebrał Erez Yoskowitz, Dyrektor Park of Poland i Suntago Water Park. Największy zadaszony parki wodny w Europie, Suntago Wodny Świat, w skład którego wchodzi także wyjątkowy kompleks saun i luksusowa strefa zabiegowa SPA, otwiera swoje podwoje już 20 lutego.

Gala Perfect SPA Awards 2020 6120 low

Gala Perfect SPA Awards 2020 6102 low

Gala Perfect SPA Awards 2020 7656 low

 

PERFECT SPA AWARDS 2020 – WYBÓR GOŚCI

Już po raz 11. zostały wręczone Polskie Oscary SPA & Wellness dla najlepszych hoteli i day SPA w Polsce. W pięciu kategoriach decydującą rolę odegrali zadowoleni goście, którzy swoje głosy oddawali na portalu SPAeden.pl. Tytuł „Perfect SPA Hotel” jest najbardziej rozpoznawalną nagrodą dla obiektów SPA i wellness oraz wskazówką, że „tu warto bywać”, bo miejsce rekomendują sami goście. Wybrali oni:

Perfect SPA Hotel nad morzem
Quadrille Hotel & SPA w Gdyni

Perfect SPA Hotel nad jeziorami
Hotel Mikołajki w Mikołajkach

Perfect SPA Hotel w Centrum
Hotel Barczyzna Medical SPA koło Poznania

Perfect SPA Hotel w górach
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju

Perfect Day SPA
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie

 

PERFECT SPA AWARDS 2020 – WYBÓR EKSPERTÓW

Kapituła Konkursu Perfect SPA Awards wybrała najlepsze obiekty SPA w Polsce. Logo Perfect SPA to kredyt zaufania przyznawany obiektom przez profesjonalnych znawców branży. Prestiżowy tytuł Perfect SPA 2020 otrzymały obiekty SPA w 18 kategoriach:

Najlepszy Resort SPA – Perfect SPA Resort

Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce


Najlepszy Sieciowy Hotel SPA – Perfect Chain SPA Hotel

Sopot Marriott Resort & SPA i Mera SPA
Najlepszy Holistyczny Hotel SPA – Perfect Holistic SPA Hotel

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Najlepsze Uzdrowiskowe SPA – Perfect Holistic SPA Hotel

Biawena Uzdrowisko Wysowa

Najlepsze Medical SPA – Perfect Medical SPA

Hotel Buczyński Medical & SPA

Najlepsze Balneo SPA – Perfect Balneo SPA

Malinowy Zdrój Hotel Medical & SPA

Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Perfect Historical SPA Hotel

Hotel Zamek Ryn

Najlepsze Pałacowe SPA – Perfect Palace SPA

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Najlepszy Rodzinny Hotel SPA – Perfect Family SPA Hotel

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień
Najlepszy Hotel SPA dla Par – Perfect SPA Hotel for Couple

Odyssey ClubHotel SPA & Wellness

Najlepszy Hotel SPA dla Aktywnych – Perfect SPA Hotel for Active

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Najlepsze City SPA – Perfect City SPA

Fabryka Wełny Hotel & SPA i Tkalnia SPA

Najlepszy Konferencyjny Hotel SPA – Perfect Conference SPA Hotel

Pałac i Folwark Łochów

Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Perfect Boutique SPA Hotel

Dwór Kombornia Hotel & SPA

Najlepsze Nowe SPA – Perfect New SPA

Hotel Zamek Gniew

Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Perfect SPA Hotel with Aquapark

Hotel Bania Thermal & Ski

Najlepszy Hotel SPA & Golf – Perfect SPA & Golf

Pałac Brzeźno SPA & Golf

Najlepsze Day SPA – Perfect Day SPA

Baltica Wellness & SPA

Uroczystość uświetnił występ Kamila Skickiego, półfinalisty programu Mam Talent, pokazem wirtuozerii gry na harfie laserowej i skrzypcach.

„Magazyn EDEN SPA & Wellness od szesnastu lat promuje życie w stylu wellness, pokazuje miejsca, które warto odwiedzać. Kiedy magazyn startował, hotele SPA w Polsce można było policzyć na palcach jednej ręki. Dzisiaj jest ich kilkaset, a spędzanie weekendów, czy nawet urlopu w takim miejscu, często całymi rodzinami, stało się popularne. Ludzie poszukują odpowiedzi na pytanie, gdzie warto pojechać, czego można się tam spodziewać, jak wykorzystać oferowane tam usługi? Konkurs Perfect SPA Awards zyskuje z roku na rok na popularności, z czego jesteśmy bardzo dumni” – mówi Katarzyna Sołtyk, organizatorka konkursu Perfect SPA Awards.

PERFECT SPA PROFESSIONAL

W profesjonalnej odsłonie konkursu – Perfect SPA Professional nagrody trafiły do rąk osób i firm, które kształtują rynek SPA i wellness, tworząc obiekty i ich koncepcje czy wyposażając je w najwyższej jakości sprzęt i kosmetyki.
Nagrody główne odebrały marki i firmy:
Nova Group za Zabieg Kokonowy Maria Galland Paris oraz urządzenie MANTIS MR991;
Thalgo Poland za intensywny liftingująco – przeciwstarzeniowy rytuał Exception Marine Redensifying Ritual;
BTL za nowe urządzenie do zabiegów na twarz INNOFACIAL;
Revisage za urządzenie CACI Beauty;
Norden Cosmetics za Maskę do masażu Kwiat lipy;
Saint Malo za zabieg na ciało Rytuał Anti-Aging Podróż nad Bałtyk;
Bogdani Dermatologia za Hybrydowy krem do twarzy R-Retinoate – Medik8;
ARS System za urządzenie Wavebalance.
Wyróżniono też:
Clochee za Wygładzający Peeling Solny;
Gemology Cosmetics Paris za Rytuał Rozjaśniająca Biała Perła.

KLUCZE DO EDENU

Przyznano też nagrody specjalne – symboliczne Klucze do Edenu – osobom, które dzięki swojej działalności otwierają przed nami bramy raju. Piękne statuetki i dyplomy otrzymały:
Dr Magdalena Łopuszyńska, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, za 25 lat kompleksowego działania na rzecz holistycznego podejścia do zdrowia i skóry.
Barbara Suwalska, Prezes firmy B&M Professional w Poznaniu za wieloletni wkład w rozwój profesjonalnego rynku kosmetycznego, SPA i Wellness.
Krystyna Zmitrowicz, dyrektor Afrodyta SPA & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim, za wieloletnie i skuteczne zarządzanie marką hotelu
Sławomir Sobusiak, Dyrektor firmy BTL Polska, za kreowanie trendów high-tech na rynku medycyny estetycznej, SPA i wellness.
Klucze do Edenu otrzymała też Izabela Zwolak oraz Shu SPA w Hotelu Warszawianka – za wieloletnie profesjonalne kreowanie najwyższej jakości oferty zabiegowej SPA i wellness.
Sylwia Sielatycka, terapeuta z Afrodyta SPA & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim, za to co najważniejsze w zabiegach SPA, czyli za „złote ręce”.

Więcej zdjęć z tego wielkiego medialnego wydarzenia znajdziesz TUTAJ


Zobacz także:

MicroLED, QLED 8K i The Sero, czyli telewizory Samsung na CES 2020


Poranki jak u mamy


Łazienka rodzinna 


Telewizory Samsung najczęściej kupowane przez Polaków!


Nowe soundbary z serii Q dla telewizorów QLED 2019


Z poligonu prosto do kuchni, czyli krótka historia mikrofalówek


NA DŁUGIE, ZIMOWE WIECZORY…


Living Coral kolorem roku 2019


Zaproś Van Gogha 

do domu


Kolorowe lodówki od Liebherr


Samsung i BoConcept razem na Warsaw Home


Wybieramy brodzik 


Back to school!


Zatrzymaj lato


Złote i srebrne dodatki z Almi Decor


Luksus w Barcelonie


Odważne tapety Wall&Deco


Yves Behar opowiada o the Frame 

The Frame to niezwykły telewizor, stworzony we współpracy ze znanym i cenionym na świecie projektantem Yves’em Behar. Całkowicie zmienia on postrzeganie telewizora, przekształcając jego rolę i sposób wykorzystania w domu. Nie jest jedynie „czarną skrzynką”, ale dziełem sztuki dodającym walorów estetycznych przestrzeni, w jakiej się znajduje.


Kunszt szwedzkiego rzemiosła

Kosta Boda to marka, która współpracuje z wieloma projektantami z całego świata, dzięki czemu ich oferta produktowa jest bardzo różnorodna.  


Zgrany duet w kuchni


Pomysły na taras 

Trendy do kuchni i łazienki na 2020 rok


Instytut Pantone wybrał kolor roku!


Linia X-type, czyli piękne AGD Amici


Design inspirowany Japonią

Max Kobiela, projektant marki Phormy tworząc najnowszą kolekcję UMAMI inspiracje czerpał wprost z kultury japońskiej. 


Najnowsza kolekcja Flexform


Miejska kryjówka


Kolorowy zawrót głowy


5 urządzeń, które odmienią Twoją kuchnię!


10 urodziny sofy Peanut B od Bonaldo


U projektantki


Modny salon


Nowoczesność w książęcym wydaniu

Pałac Mała Wieś to dawna rezydencja książęca, która wskutek misternych prac renowacyjnych została przywrócona do dawnej świetności. Wybudowana w 1786 roku posiadłość gościła przez długie lata najznamienitszych przedstawicieli polskiej szlachty i arystokracji, łącznie z ostatnim królem Polski, Stanisławem Augustem Poniatowskim.


Granat rządzi!

Wszystkie odcienie niebieskiego odważnie wkraczają na salony. Pastelowy błękit, royal blue i granat są hitem sezonu.


Styl SCANDI

Styl skandynawski na stałe zagościł w czołówce światowych trendów wnętrzarskich. Jedni kochają go za minimalizm i funkcjonalność, drudzy – za naturalność i prostotę. Aranżacja takich wnętrz to zawsze spore wyzwanie. Sprawdźcie, jak można sobie z tym poradzić, stosując kilka sprawdzonych rozwiązań.


Zieleń i złoto - najbardziej eleganckie kolory sezonu

Zieleń została ogłoszona kolorem 2017 roku. Króluje nie tylko na wybiegach, ale także we wnętrzach. Pasuje do bieli, granatu i różu, ale najbardziej elegancki tandem tworzy ze złotem.

Loft w Paryżu

Na 50-ciu metrach

Jak szybko ożywić kuchnię i łazienkę!


Świąteczna propozycja marki Fyrklövern!


Pięknie przy Pięknej


Pomysły na małą jadalnię z meblami Paged


Złote VILLE 2019 rozdane!


Stylowy do pod Poznaniem


Zimowy relaks


Testujemy oczyszczacz 

Blue Pure 221


Magiczna szklarnia w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** 


Nowy katalog WestwingNow


Modna jodełka


Jak urządzić dom w stylu japońskim?


Pomysły na schody


Jak ochłodzić się w letni dzień?


Zawsze gotowy do sprzątania


Prysznic na piątkę!


Piękne i wytrzymałe płyty PrimeBoard


Dodatki do kuchni od TK Maxx


Poznajcie najlepsze telewizory!

Ponad miliard odcieni kolorów, rozdzielczość 4K, duże ekrany, świetny Smart TV to tylko niektóre z zalet telewizorów Samsung. Zobaczcie nasz przegląd.Zobacz także:
NAGŁÓWEK 1