Jakość obrazu, doskonały design

Intensywne, żywe kolory, zdające się przenikać do realnego świata. Dźwięk czysty, głęboki i przyjemnie wibrujący we wnętrzu. Designerska podstawa przypominająca modernistyczną rzeźbę. Nie, to nie obraz słynnego impresjonisty. To też nie wystawa popularnego artysty rzeźbiarza. Oto innowacyjny QLED od Samsung Electronics. Firmy, dla której telewizor już dawno przestał być tylko ekranem.

Jak podkreślają projektanci firmy Samsung, współczesny telewizor to nie tylko sprzęt RTV serwujący domownikom smaczną filmową ucztę. Rewolucja obrazu, dźwięku i co równie istotne, designu, sprawia, że dawny odbiornik o wyglądzie kineskopowego pudełka, dziś urasta do rangi prawdziwego dzieła sztuki. Dzięki niemu banalny kąt dla telewizora zamienia się w stylowe kino domowe, który karmi nie tylko zmysł wzorku i słuchu, ale również estetyki.

Dzięki połączeniu doskonałej jakości obrazu z pięknym designem i bogatą funkcjonalnością Smart TV zyskujemy dostęp do zupełnie nowych wrażeń wizualnych. Dzięki najnowszej technologii Quantum Dot (kropek kwantowych), ulubione filmy będzie można zobaczyć w pełnej palecie kolorów przy różnym poziomie jasności.