Nowy katalog WestwingNow 

wnętrzarskie inspiracje na jesień i zimę 2018/2019

Na rynku pojawiło się właśnie wydanie nowego katalogu WestwingNow na sezon jesień-zima 2018/2019. To 116 stron inspiracji, trendów i nowinek ze świata wnętrz. Każdy może zamówić go na WestwingNow.pl zupełnie bezpłatnie!


W najnowszym wydaniu znalazło się wiele materiałów, które inspirują do stworzenia domu ze swoich marzeń. Między innymi przegląd 12 najmodniejszych trendów wnętrzarskich na sezon jesień-zima, wizyty w stylowych apartamentach w Berlinie, Mediolanie i Nowym Jorku, a także całe mnóstwo sesji wnętrzarskich. Spośród nich warto zwrócić szczególną uwagę na sesję okładkową Czas rozkwitu, pełną zieleni aranżację jadalni Sekretne życie roślin oraz materiał Luksus w dobrej cenie z poradami, jak stworzyć wnętrze pełne przepychu.

W katalogu znalazły się także efekty metamorfozy przeprowadzonej przez dział Interior Design Service. To nowa usługa WestwingNow, idealna dla każdego, kto chce zmienić swój dom i zakochać się w nim na nowo. Wystarczy przedstawić swoją wizję wnętrza i wypełnić kwestionariusz zamieszczony na WestwingNow.pl, a zespół ekspertów stworzy aranżację uszytą na miarę. Teraz usługa dostępna jest w wyjątkowej, promocyjnej cenie 49,90 zł.

www.westwingnow.pl 


Zobacz także:

Kolorowe lodówki od Liebherr


Samsung i BoConcept razem na Warsaw Home


Wybieramy brodzik 


Back to school!


Zatrzymaj lato


Złote i srebrne dodatki z Almi Decor


Luksus w Barcelonie


Odważne tapety Wall&Deco


Yves Behar opowiada o the Frame 

The Frame to niezwykły telewizor, stworzony we współpracy ze znanym i cenionym na świecie projektantem Yves’em Behar. Całkowicie zmienia on postrzeganie telewizora, przekształcając jego rolę i sposób wykorzystania w domu. Nie jest jedynie „czarną skrzynką”, ale dziełem sztuki dodającym walorów estetycznych przestrzeni, w jakiej się znajduje.


Kunszt szwedzkiego rzemiosła

Kosta Boda to marka, która współpracuje z wieloma projektantami z całego świata, dzięki czemu ich oferta produktowa jest bardzo różnorodna.  


Zgrany duet w kuchni


Najnowsza kolekcja Flexform


Miejska kryjówka


Kolorowy zawrót głowy


5 urządzeń, które odmienią Twoją kuchnię!


10 urodziny sofy Peanut B od Bonaldo


U projektantki


Modny salon


Nowoczesność w książęcym wydaniu

Pałac Mała Wieś to dawna rezydencja książęca, która wskutek misternych prac renowacyjnych została przywrócona do dawnej świetności. Wybudowana w 1786 roku posiadłość gościła przez długie lata najznamienitszych przedstawicieli polskiej szlachty i arystokracji, łącznie z ostatnim królem Polski, Stanisławem Augustem Poniatowskim.


Granat rządzi!

Wszystkie odcienie niebieskiego odważnie wkraczają na salony. Pastelowy błękit, royal blue i granat są hitem sezonu.


Styl SCANDI

Styl skandynawski na stałe zagościł w czołówce światowych trendów wnętrzarskich. Jedni kochają go za minimalizm i funkcjonalność, drudzy – za naturalność i prostotę. Aranżacja takich wnętrz to zawsze spore wyzwanie. Sprawdźcie, jak można sobie z tym poradzić, stosując kilka sprawdzonych rozwiązań.


Modna jodełka


Jak urządzić dom w stylu japońskim?


Pomysły na schody


Jak ochłodzić się w letni dzień?


Zawsze gotowy do sprzątania


Prysznic na piątkę!


Piękne i wytrzymałe płyty PrimeBoard


Dodatki do kuchni od TK Maxx


Poznajcie najlepsze telewizory!

Ponad miliard odcieni kolorów, rozdzielczość 4K, duże ekrany, świetny Smart TV to tylko niektóre z zalet telewizorów Samsung. Zobaczcie nasz przegląd.


Na 50-ciu metrach


Pomysły na taras