Złote Villa 2021

W tym roku odbyła się XII edycja konkursu Złote VILLE. Wyłoniliśmy najlepsze produkty ze świata wnętrz i najciekawsze rozwiązania architektoniczne. Zwracaliśmy uwagę na design, funkcjonalność i jakość. Promocja dobrego wzornictwa była od zawsze fundamentalną misją magazynu VILLA.
Dziś z dumą zapraszamy Was do obejrzenia nowatorskich rozwiązań docenionych przez Kapitułę konkursu. A wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Złote VILLE 2020 - Laureaci

Złote VILLE 2019 rozdane!

Finał IX edycji Złotych VILLI odbył się w warszawskiej restauracji VILLA Foksal. Kapituła konkursu nagrodziła 21 produktów w kategorii wyposażenia wnętrz, przyznała trzy nagrody dla najlepszych inwestycji mieszkaniowych oraz wyróżniła dwa najbardziej luksusowe hotele i SPA w Polsce.

OTO LAUREACI:

Relacja z wieczornej gali Złotych VILLI 2019


Złote VILLE 2018 rozdanie

Finał IX edycji Złotych VILLI odbył się w warszawskiej restauracji VILLA Foksal. Kapituła konkursu nagrodziła 15 produktów w kategorii wyposażenia wnętrz, przyznała trzy nagrody dla najlepszych projektów, inwestycji mieszkaniowych i firm deweloperskich oraz wyróżniła trzy najbardziej luksusowe hotele i SPA w Polsce.


OTO LAUREACI

Relacja z wieczornej gali Złotych VILLI 2018

O konkursie

Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku. Celem konkursu jest promocja firm i produktów branżywnętrzarskiej oraz deweloperów obecnych na polskim rynku. Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. Oprócz produktów z branży wyposażenia wnętrz Kapituła Konkursu nagradza także najbardziej prestiżowe inwestycje, wiarygodne firmy deweloperskie oraz najbardziej luksusowe hotele i SPA w Polsce. W skład Jury wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA. W ostatniej edycji konkursu do udziału zostało zakwalifikowanych 149 zgłoszeń. Jury przyznało 21 nagród. Wręczenie laureatom statuetek odbyło się 12 marca 2018 roku podczas wieczornej gali w VILLI Foksal w Warszawie. 

Więcej informacji oraz zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu: 

Monika Krawczuk, m.krawczuk@magazynvilla.pl, tel. 608 762 888

Relacja z wieczornej gali Złotych VILLI 2017