dywan w kwiaty
| |

Dywany jak dzieła sztuki

Zakup dywanu orientalnego, perskiego lub innego ręcznie tkanego, który może stać się w domu formą sztuki, wymaga wizyty w odpowiednim miejscu. Na szczęście specjaliści z warszawskiego showroomu CARPETS & MORE to prawdziwi znawcy i pasjonaci tematu.  Dzięki dbałości o szczegóły, ogromnej wiedzy i współpracy z najlepszymi producentami z całego świata, firmie zaufali wiodący projektanci wnętrz, architekci i prywatni właściciele. Znajdziemy tu wiele prawdziwych perełek, bo właścicielka CARPETS & MORE, Magda Świerlikowska, jest wyjątkowo wyczulona na potrzeby klientów.

Dywany od wieków są ważnym elementem wystroju przestrzeni, stanowiąc jedne z podstawowych narzędzi aranżacyjnych, służących do tworzenia centralnego punktu we wnętrzach. Artyści często przekazują w poszczególnych wzorach swą wyjątkową kulturę, opowiadając lokalne historie za pomocą ręcznie robionych dzieł. Dbałość w ich tworzeniu sprawia, że ​​dywan staje się czasem prawdziwym obiektem sztuki. Właściwie dobrany do charakteru i stylu domu, nasyca go charyzmą, polotem i wygodą. Projektanci wnętrz uwielbiają ich przykuwające wzrok kolory, fakturę i wrażenie, jakie zapewniają pomieszczeniu, uważając je za jeden z najważniejszych elementów w tworzeniu spójnego otoczenia. Są jednymi z najcenniejszych nabytków, które kupujemy do swojego domu. 

Klienci CARPETS & MORE doskonale zdają sobie sprawę, że poza niekwestionowanym komfortem, zakup tych oryginalnych pokryć podłogi, pieczołowicie dobranych przez Magdę Świerlikowską sprawia, że stają się w domu aranżacyjną „kropką nad i”. Misją tego najbardziej znanego na polskim rynku showoomu z dywanami, jest dawanie Klientom absolutnej wolności podczas procesu podejmowania decyzji. Inspirująca obszerność oferty, bezkompromisowa jakość gwarantująca komfort użytkowania, poszanowanie natury i śledzenie nowych trendów, to DNA marki.

Showroom, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Wiertniczej 169, połączony ze sklepem internetowym, prezentuje zawrotną liczbę ok. 30 000 modeli, pogrupowanych na trzy kategorie: dywany do wnętrz prywatnych, dywany zewnętrzne, przeznaczone na balkony i tarasy, oraz dywany i wykładziny do budynków użyteczności publicznej. Wszystkie sygnowane są doskonałymi markami, za którymi stoją projektanci oraz producenci przez duże „P”, tacy jak: Bluebellgray, Brink & Campman, Fischbacher, Florence, Broadhurst, Harlequin, Jules Flipo, Laura Ashley, Louis De Poortere, Mattan, Morris & Co., Orla Kiely, Reza’s, Rug Solid, Sanderson, Scion Living, Ted Baker czy Wedgwood. Każdy dywan można zamówić w dowolnych formatach i kolorach, a specjaliści służą fachową wiedzą w doborze odpowiedniego składu dywanu do konkretnego otoczenia. Produkty dostępne są w całej Polsce w sklepach z dobrym, oryginalnym designem klasy premiumNiezależnie od tego, czy dekorujemy taras, salon, gabinet czy sypialnię, dywan z CARPETS & MORE to idealny dodatek, który doda nowego wymiaru i blasku przestrzeni.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Carpets & More:  www.carpetsandmore.pl

Podobne artykuły