Thermomix sensor
| | |

Thermomix® Sensor 

Thermomix® po raz pierwszy w historii rozszerza gwarancję wspaniałych efektów gotowania z ustawieniami poza urządzeniem Thermomix. Od teraz nie tylko przygotujemy z sukcesem potrawy w TM, ale także upieczemy je idealnie w piekarniku, usmażymy na patelni lub na grillu! Nowe akcesorium Thermomix® Sensor umożliwia bowiem precyzyjny pomiar temperatury ciast, mięsa i ryb. 

Cała kuchnia koncentruje się wokół urządzenia Thermomix® – tym samym spełnia się marzenie milionów fanów popularnego, wielofunkcyjnego urządzenia firmy Vorwerk. Chrupiące pieczywo, puszyste ciasta, mięso i ryby upieczone do perfekcji – dzięki nowemu akcesorium nikt już nie przegapi, kiedy potrawa jest gotowa w punkt i każdy będzie mógł pozwolić sobie na eksperymenty w kuchni. 

Po raz pierwszy dzięki Thermomix® Sensor rozszerzamy naszą gwarancję gotowania poza brzeg naczynia miksującego Thermomix® i zapewniamy naszym klientom jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze przygotowanie potraw. Thermomix® Sensor łączy się przez Bluetooth® z urządzeniem Thermomix® TM6 oraz nową aplikacją Cooking Center i stale przesyła dane podczas procesu pieczenia. Prowadzi dwa rodzaje pomiarów dzięki czujnikowi temperatury środka i czujnikowi temperatury otoczenia: 
1. Czujnik temperatury środka znajduje się około dwóch centymetrów od zaostrzonej końcówki i mierzy temperaturę wewnątrz potrawy. Jej poziom maksymalny wynosi 100°C. 
2. W górnej części czujnika znajduje się czujnik temperatury otoczenia, który mierzy temperaturę wokół, czyli np. temperaturę w piekarniku lub na grillu. 


Thermomix® Sensor można używać w maksymalnej temperaturze otoczenia wynoszącej 275°C (bez uchwytu). 

Dzięki temu nowemu, inteligentnemu akcesorium cała kuchnia stanie się w mgnieniu oka niczym urządzenie Thermomix®: wystarczy wyjąć Thermomix® Sensor z ładowarki zasilanej na baterię, aby nawiązał połączenie z urządzeniem Thermomix® TM6, wybrać tryb „Thermomix® Sensor” i umieścić Thermomix® Sensor w środku ciasta, pieczywa, mięsa czy ryby. Temperatura środka zmierzona przez Thermomix® Sensor jest wyświetlana w Centrum zarządzania gotowaniem na wyświetlaczu urządzenia Thermomix® TM6, a także w aplikacji Cooking Center, dostępnej dla systemów iOS i Android. W momencie, gdy trzeba wyjąć potrawę z piekarnika, grilla lub kuchenki, pojawia się powiadomienie. 

Dzięki nowemu akcesorium inżynierowie i programiści z Vorwerk, po raz kolejny spełniają obietnicę złożoną w 2019 roku, kiedy to wprowadzili na rynek inteligentne urządzenie wielofunkcyjne Thermomix® TM6 zapewniając, że będzie ono stale ulepszane i dodawane będą do niego nowe funkcje poprzez aktualizacje oprogramowania. Po ekscytujących funkcjach, takich jak możliwość obierania ziemniaków i innych warzyw, perfekcyjne gotowanie jajek, tworzenie własnych przepisów na Cookidoo® oraz krojenie i tarcie warzyw, po raz pierwszy możliwe było rozszerzenie gwarancji wspaniałych efektów gotowania z Thermomix® Sensor. Urządzenie Thermomix® TM6 firmy Vorwerk jest i pozostanie w nadchodzących latach obowiązkowym wyposażeniem w kuchni, dzięki możliwości bezprzewodowej aktualizacji. 

Thermomix® Sensor dostępny będzie w sprzedaży od 1 grudnia w sklepie internetowym Vorwerk i u przedstawicieli handlowych. Solo kosztować będzie 695 zł, a w zestawie z Thermomix® TM6 – 495 zł. 

Podobne artykuły