|

Nowy projekt architektów z Boris Kudlička with Partners

Kalbornia Mazury, kompleks 35 domów wraz z towarzysząca im bogatą infrastrukturą, to owoc współpracy zespołu projektowego pod przewodnictwem jednego z najbardziej cenionych polskich projektantów, Borisa Kudlički. Inwestycja, zaprojektowana przez architektów z biura Boris Kudlička with Partners, zapowiada nową erę swobodnej elegancji w branży mazurskich nieruchomości. Ich wizja architektonicznej doskonałości i równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką wnętrz, składają się na niepowtarzalny charakter tego ekskluzywnego siedliska.

Inspiracja naturą
Projekty domów nad jeziorem zawsze zaczynają się od głębokiego zrozumienia otaczającej dane miejsce przyrody. Przed przystąpieniem do tworzenia wstępnej koncepcji, architekci z Boris Kudlička with Partners musieli wnikliwie poznać kontekst krajobrazowy, kształt terenu i charakterystykę jeziora Dąbrowa Wielka. W projekcie, o którym dziś mówimy, to właśnie natura stanowiła główne źródło inspiracji. Kolorystyka wnętrz domów odwołuje się zatem do odcieni zieleni, szarości i beżu, tworząc atmosferę spokoju i harmonii z otoczeniem. Każdy z domów można dodatkowo spersonalizować, wybierając wariant aranżacji wnętrz i wersję z sauną, kominkiem, jacuzzi, żaluzjami zewnętrznymi lub markizami. Elegancja projektu tkwi w szczegółach, a domy zaprojektowane przez Boris Kudličkawith Partners są tego doskonałym przykładem. Staranne detale, duże przeszklenia, nieformalna aranżacja wnętrz, czy opalane drewno na części elewacji, nadają każdemu z domów współczesny, casualowy charakter. 

Współczesne standardy komfortu
Zlokalizowana w sercu malowniczych Mazur inwestycja oferuje nie tylko luksusowe miejsce zamieszkania, ale również unikalny styl życia, z dostępem do wody, lasów i bogatej przyrody. W pierwszym etapie powstaje teraz 35 ekskluzywnych domów o powierzchni od 78 do 109,1 m2, usytuowanych na prywatnych działkach o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, o powierzchni od 960 do 2 590 m2. Projekt Boris Kudlička with Partners nie tylko prezentuje nowatorskie podejście do architektury, ale również akcentuje zrównoważony rozwój. Wszystkie elementy starannie zaplanowano, aby zminimalizować wpływ budowy na środowisko, jednocześnie oferując mieszkańcom najwyższy standard życia. Wybór drewna jako głównego materiału konstrukcyjnego, wpisuje się w harmonię z przyrodą, tworząc przytulny, swobodny charakter tego miejsca.

Kompleks oferuje bogate udogodnienia, takie jak prywatna recepcja z lobby, strefa wellness, siłownia, basen zewnętrzny, plaża i restauracja. Powstanie tu również kino plenerowe, amfiteatr, przystań z pomostem oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Każdy detal wnętrza i zewnętrza został starannie zaprojektowany, aby stworzyć przestrzeń, w której chce się odpoczywać. Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej położenie; w połowie drogi między Gdańskiem a Warszawą, blisko szlaków komunikacyjnych trasy S7 oraz nieodległej stacji PKP Działdowo. Malownicza, bogata przyrodniczo okolica daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. 

Inwestorzy, w tym współautor projektu Boris Kudlička, oferują potencjalnym nabywcom nie tylko dom, ale także szansę na posiadanie nieruchomości, która definiuje współczesne standardy komfortu. Już teraz można umówić się na spotkanie i wizytę w domu pokazowym. To okazja dla tych, którzy rozważają zakup domu i osobiście chcą się przekonać o wyjątkowości Kalborni.

Podobne artykuły