Pralnia

PodpowiadamY, jak urządzić pralnię

Zgodzicie się pewnie, że pranie i sprzątanie nie należą do najciekawszych i najprzyjemniejszych zajęć. A co dopiero segregowanie ubrań. Te niezbyt miłe obowiązki można sobie ułatwić. Jak? Specjalna szuflada z dwoma koszami pomoże w dzieleniu ubrań, a stelaż House Master – w zachowaniu ładu w szafie gospodarczej.

Dzielnie ubrań na jasne i ciemne, albo te z materiałów delikatnych i grubszych, bywa czasochłonne. Zwłaszcza, gdy rzeczy w koszu na pranie zbierze się naprawdę dużo. Kto nie zna tego problemu? 

Tymczasem, jak w wielu wypadkach, segregację może usprawnić… systematyczność. A dokładniej dzielenie prania na bieżąco. Tylko jak zmusić do tego członków rodziny, a zwłaszcza nastolatków? I tu jest recepta – dając im odpowiednie narzędzia np. specjalną szufladę marki REJS z dwoma, a nie tylko jednym koszem. Jeden z pojemników przeznaczamy na rzeczy jasne, drugi na ciemne i voilà – gotowe. 

Sposób na segregację prania
Nową szufladę z dwoma koszami można zamontować w każdej szafce o minimalnych wymiarach wewnętrznych: szer. 564, wys. 520 i gł. 490 mm. Specjalny stelaż mocuje się do korpusu na wytrzymałych prowadnicach o udźwigu 25 kg i przytwierdza do frontu. 

– System wysuwa się jak zwyczajną szufladę, choć zwyczajny nie jest. Po wysunięciu mamy dwa duże kosze z pasującymi pokrywami. Każdy wykonany z mocnego tworzywa utrzymanego w uniwersalnej bieli w odcieniu kości słoniowej w subtelnym matowym wykończeniu. Ażurowa budowa pojemników zapewnia ubraniom cyrkulację powietrza. To ważne, zwłaszcza gdy trafią do niego wilgotne rzeczy. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Szufladę z koszami na pranie zamontować można w łazience, garderobie, albo pralni. Sprawdzi się nawet w sypialni, jeśli tam dzieci zostawiają najwięcej brudnych ubrań. Wyjęcie kosza ze stelaża i przeniesienie do pralki jest proste. Rozwiązanie to jest tak wygodne i funkcjonalne, że zostało wyróżnione Diamentem Meblarstwa 2023 – nagrodą przyznawaną w konkursie organizowanym przez wydawnictwo BIZNES Meble.pl. Wygrało w kategorii: „Strefa łazienki – wyposażenie łazienki – klasa standard”.

Podobne artykuły